افق سعید با شایستگی قهرمان رقابت های فوتبال کارگران استان تهران شد

مسابقات فوتبال كارگران استان در دستجات برتر و اول با حضور 34 تيم از مورخ 5 مردادماه به ميزباني زمينهاي كارگران باقرشهر ، کارگران تهران ، ، راه آهن ، صها ، سديد ، اتكا آغاز و پس از انجام 165 بازي در مورخ 30 دیماه 96 به پايان رسيد.
افق سعید با شایستگی قهرمان  رقابت های فوتبال کارگران استان تهران شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مراسم اختتامیه و فینال این دوره از مسابقات با حضور دکتر امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش کارگری ، حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، مجید محمدی دبیر هیئت ، حسین فرزامی پیشکسوت باشگاه استقلال تهران ، رضا صادقی رئیس انجمن فوتبال کارگران استان و  ابراهیم صادقی کاپیتان سابق باشگاه سایپا برگزار شد که درمسابقه فینال تیم افق سعید در یک بازی دیدنی و پر گل و با نتیجه 4 بر 1 بر حریف خود بهره برداری مترو غلبه کرد و عنوان قهرمانی را از آن خود نمود. در بازی رده بندی نیز تيم شيرپاك  با پیروزی بر تیم سبا آسانبر مقام سوم  را كسب کرد.
همچنين در مسابقات دسته اول تيم گاز تهران قهرمان شد ، تیم  نفت پارس نائب قهرمان و تيم هما عنوان سومي را كسب نمود
کاپ اخلاق به تیمهای نفت بهران  از دسته برتر و تيم صها از دسته اول تعلق گرفت.
همچنین  وحيد وهابي ازتیم بهره برداري مترو  با 12 گل زده عنوان آقاي گل مسابقات را از آن خود كرد و امير عابدي از تيم پنها بعنوان بازيكن اخلاق انتخاب شد.
در پایان مراسم از  محمد حسن دژبرد ، مجید کرمی ، میثم برجی و حسین عاملی بعنوان داوران  و حسین دشتگرد و علی صید آبادی بعنوان ناظر و نماینده انجمن فوتبال در مسابقه فینال تقدیر شد.

کد: 50013815

زمان انتشار: شنبه 30 دی 1396 01:03 ب.ظ

تعداد نمایش: 120