بانوان جودوکار از پتانسیل بالایی برخوردار هستند

فروتنی: هدف ما فراگیرکردن ورزش جودو بین کارگران است

نایب رئیس انجمن بانوان جودو کارگران گفت: هدف ما از برگزاری مسابقات جودو بانوان کارگر کشور، ایجاد انگیزه و فراگیر کردن ورزش جودو در بین کارگری است که بانوان کشور بخش عظیمی از جامعه بزرگ کارگران را تشکیل می دهند.
فروتنی: هدف ما فراگیرکردن ورزش جودو بین کارگران است

طیبه فروتنی نایب رئیس انجمن بانوان جودو کارگران کشور، در پاسخ به این سوال که با برگزاری اولین دوره مسابقات جودو قهرمانی بانوان کارگران کشور چه برنامه‌ای دارید، اظهار داشت: اولین دوره مسابقات جودو قهرمانی بانوان کارگران کشور و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی را برنامه ریزی کرده ایم تا به صورت شایسته برگزار کنیم. بانوان جودوکار در بخش کارگری از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و می توانند با حضور در میادین بین المللی برای کشورشان افتخارات زیادی کسب کنند.

فروتنی در خصوص مسابقات قهرمانی کشور بانوان کارگر، خاطرنشان کرد: این مسابقات با آخرین قوانین و مقررات فدراسیون جهانی و با همکاری فدراسیون جودو برگزار می شود، در این مسابقات از داوران بین اللملی بانوان کشور استفاده خواهد شد و در پایان این مسابقات به قهرمانان حکم و مدال و جوایز نفیسی اهدا می شود.

نایب رییس انجمن جودو کارگران کشور، تصریح کرد: هدف ما از برگزاری مسابقات جودو بانوان کارگر کشور، ایجاد انگیزه و فراگیر کردن ورزش جودو در بین کارگری است که بانوان کشور بخش عظیمی از جامعه بزرگ کارگران را تشکیل می دهند.

فروتنی در پایان، خاطر نشان کرد: لازم می دانم از رمضی سرپرست فدراسیون ورزش های کارگری، سعید قمی رییس انجمن جودو کارگران کشور و نیز مسئولین محترم هیئت های ورزش کارگری در سطح کشور تشکر کنم که برای برگزاری اولین دوره مسابقات جودو بانوان کارگر کشور از هیچ تلاش و همکاری دریغ نکردند. امیدوارم بتوانیم این مسابقات را هر سال و به صورت شایسته برگزار کنیم تا برای بانوان کارگر انگیزه و نشاط بیشتری به ارمغان بیاوریم.

مولف: مصطفی عطری

کد: 50017679

زمان انتشار: سه شنبه 29 آبان 1397 08:30 ب.ظ

منبع: روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری

تعداد نمایش: 238