پرواز قهرمانی هسا با گذر از ذوب آهن

پرواز قهرمانی هسا با گذر از ذوب آهن

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های کارگری؛ مسابقات فوتسال قهرمانی کارگران استان اصفهان با قهرمانی تیم شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات ۲۰ تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از ۵۴ بازی دو تیم ذوب‌آهن و هسا با غلبه بر رقبای خود راهی دیدار فینال شدند و تیم های بنیاد مسکن و عقیق نقش‌جهان به دیدار رده بندی رسیدند که در این مسابقه تیم بنیاد مسکن در پایان یک رقابت زیبا توانست با نتیجه یک بر صفر عقیق نقش جهان را شکست دهد و مقام سوم مسابقات را از آن خود نماید.

در مسابقه فینال نیز در پایان وقت قانونی دو تیم در عدد ۳ متوقف شدند که در ضربات پنالتی، تیم هسا با شکست ذوب‌آهن اصفهان به قهرمانی دست یافت و ذوب آهن دوم شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات شیرانی رئیس هیئت و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان، پرنده مدیر امور فرهنگی و اجتماعی، تیغ ساز مدیر تعاون، قادری معاون منابع انسانی و حراست ذوب‌آهن اصفهان، مجید کلاهی معاونت محترم منابع انسانی شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا)، تابش مدیر پشتیبانی شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) و دیگر مسئولین ورزش کارگری و کارخانجات استان حضور داشتند.

رسانه ها:

خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری ایمنا

کد: 50013105

زمان انتشار: شنبه 20 آبان 1396 07:31 ق.ظ

تعداد نمایش: 59